Skočiť na hlavný obsah

O nás

Spoločnosť EXATECH, s.r.o. bola založená v roku 2017 ako reakcia na dopyt poľnohospodárskeho trhu na poskytovanie kvalitných mechanizačných služieb, na ktoré sa naša spoločnosť zamerala. Od roku 2023 pôsobíme pod novým názvom EXATECH, s.r.o. V trhovom prostredí nároky na rastlinnú a živočíšnu výrobu neustále rastú,  čo má za následok aj zvýšenie požiadaviek na mechanizačné služby, ktoré značne ovplyvňujú život každého roľníka či spoločnosť podnikajúcu v poľnohospodárstve. 
Z toho dôvodu sa naša spoločnosť rozhodla zamerať na kvalitný a efektívny prístup v tejto oblasti, na inovácie a neustály rozvoj v poskytovaní kvalitných mechanizačných služieb. Služby poskytujeme v 5. regiónoch Slovenska od západu až po východ (oblasti Dunajská Streda, Topoľčany, Nové Zámky, Lučenec a Košice), kde tieto služby poskytujeme aj do priľahlých okresov a oblastí.

Náš strojový park každoročne inovujeme a rozširujeme na základe potrieb poľnohospodárskeho trhu s cieľom ponúknuť zákazníkom čo najnovšie stroje a technológie s voliteľnou kapacitou podľa potreby s dôrazom na vysokú efektivitu ponúkaných mechanizačných služieb. Vlastníme rôzne kompletné mechanizačné linky pre potreby rastlinnej ako aj živočíšnej výroby.

 

Našim zákazníkom okrem týchto služieb ponúkame aj partnerstvo v spolupráci na rozvíjaní ich podnikania v tomto sektore a preto úspech našich zákazníkov považujeme zároveň aj za náš úspech.